DJ2009 Skrevet 26. mars 2014 Skrevet 26. mars 2014 Hei, Jeg har en ultrabook fra Toshiba(1,5 år gammel) som har fått sine skavanker. Dårlig batteri(halvert), Viftestøy når jeg streamer, og knapper som faller av tastaturet. Jeg fikk beskjed fra Lefdal at jeg har garanti i 2 år og reklamasjon i 5 år.Vet noen om disse tingene går under garantien?
technicality Skrevet 26. mars 2014 Skrevet 26. mars 2014 Batteri- nei viftestøy- forsøkt å formatere? fallende knapper- muligens men la oss vente på noen som vet det sikkert
Kongeskipet Skrevet 26. mars 2014 Skrevet 26. mars 2014 Du får neppe batteri på garanti, men det kan hende det er dekket av reklamasjon.http://www.nrk.no/livsstil/pc-batterier-skal-vare-i-2-_-ar-1.5081962 Det vil jo være avhengig av om batteriet er slitt nok, og om du har brukt batteriet riktig (fulgt bruksannvisningen).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå