wasco Skrevet 4. august 2013 Skrevet 4. august 2013 (endret) Flott lys og naturlige fine farger. Artig konsept med fotorammen. Som kjent er jeg en "pirker" og det er en detalj som irriterer meg. Kan du gjette hva det er? Det er de små "klemmene" som stikker fram på innsiden av rammen. Disse burde vært skjult før opptaket, eller redigert bort etter opptaket Det er også noen markante "fingeravtrykk" til venstre på rammen" Burde også vært fjernet. Pirk...pirk...pirk Endret 4. august 2013 av wasco
fotogigen Skrevet 4. august 2013 Forfatter Skrevet 4. august 2013 takk, takk Wasco! akkurat det jeg ville høre.. har ikke levert bildene ennå.. så det skal jeg fikse på ! meget nyttig kommenter! ( det er lett å overse slike ting på sine egne bilder )
eriknor Skrevet 4. august 2013 Skrevet 4. august 2013 Satt i går kveld å så litt på et tv-program om en filmressigør. Det kom frem at de filmet skjevt for å indikere ustabile forhold. Jeg oppfatter faktisk bildet litt urolig. Får lilksom ikke øynene til å følge naturlige veier for å betrakte hele bildet. Dessuten syns jeg det blir litt trangt over hårrota til brudgommen.
Anne Sofie Skrevet 4. august 2013 Skrevet 4. august 2013 Fint bilde men jeg skjønner ikke helt vitsen med rammen.
Anbefalte innlegg