Gå til innhold

Kassejobb på kiosk


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, jeg har nettopp fått jobb i kassen på mix, en storkiosk. Mange har fortalt meg at mix er den mest stressende plassen å jobbe på, har noen erfaringer fra det? Eventuelt andre kassejobber? Er så redd for å gjøre feil

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Da er det virkelig ikke noe problem altså, du lærer fort om dere bruker kodesystem, hvis dere har scanning og kanskje til og med cash safe er det enda enklere, hvis dette oppleves som stressende, da er det ikke mye håp :) lykke til!

Skrevet (endret)

Jeg jobber på en restaurant, den mest stressende plassen jeg noen gang har opplevd. Likevel elsker jeg det når det er masse å gjøre, mange folk og litt ekstra stress. Da går tida så mye fortere. Synes ikke du bør bekymre deg over stress, så fremt du helst liker å sitte på ræva. Du lærer deg systemet og rutinene etter hvert, og senere vil alt du gjør fungere som ren rutine uten at du engang tenker over hva du gjør. De første dagene kan muligens oppleves som ekle og vanskelige, men med en gang du har satt deg inn i systemet blir ting mye bedre. Lykke til!

Endret av Hylster

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...