jalapenos Skrevet 16. januar 2013 Skrevet 16. januar 2013 (endret) Hei Jeg har nå fått meg mac Jeg har dog ein windows pc som er veldig gammel og sliten med itunes sanger på som jeg vil ha over på mac itunes hvordan gjøre jeg detter? hvordan setter jeg på hjeme deling på itunes på mac? så jeg kan høre på sanger på appel tv? Endret 16. januar 2013 av jalapenos
TityBoi Skrevet 16. januar 2013 Skrevet 16. januar 2013 Anbefaler metall hvis du skal flytte tunge ting
jalapenos Skrevet 16. januar 2013 Forfatter Skrevet 16. januar 2013 Anbefaler metall hvis du skal flytte tunge ting Skulle jo hat premie for hvor sakelig den komentaren er.
Speider-gutten Skrevet 24. januar 2013 Skrevet 24. januar 2013 For å slå på hjemmedeling åpner du iTunes, i menyen helt oppe velger du "Arkiv", litt nede på listen får du valget "Hjemmedeling ->" "Slå på hjemmedeling". Håper det får gjort det for deg, Apple TV kan jeg ikke hjelpe deg med desverre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå