L4D4L Skrevet 26. desember 2012 Skrevet 26. desember 2012 Likte stemningen. Hadde nok gjort seg med litt mindre styrke på det lyset. Kunn tatt 2-3 forskjellige eksponeringer å satt det sammen, for treet og kula var alle tiders. fargen, detaljene og alt. Bare synd det lyset ødela litt. Ble så ut av fokus og sterkt. Passet liksom ikke helt inn
PhotoNarei Skrevet 26. desember 2012 Forfatter Skrevet 26. desember 2012 Takk for tilbakemelding. Jeg er helt enig i at lyset er for sterkt og dominerende. Tenkte ikke over det når jeg tok bildet, men jeg lærer jo fortsatt . Tar med meg det du skriver til neste gang.
L4D4L Skrevet 27. desember 2012 Skrevet 27. desember 2012 Men jeg vil igjen understreke at kula og treet var nydelig. Fargene og detaljene. Julestemning så det holder !
Anbefalte innlegg