Gå til innhold

Forsvaret og idrett


Saulomo

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Jeg skal snart inn til sesjon del to, og jeg driver i tillegg med idrett på høyt nivå. Jeg er meget interessert i å utføre førstegangstjenesten, også en videre utdanning i militæret. Allikevel ønsker jeg å satse på idretten. Jeg vet ikke helt hva jeg skal si på sesjon, men har tenkt å fortelle dem det som det er.

 

Hvordan er det med forsvaret og satsing på idrett?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vel, du har jo vanligvis rundt 8 timer om dagen til rådighet hvor du kan trene på idretten din, bortsett fra rekrutten. Hva du gjør på fritiden din bryr ikke forsvaret seg så mye om, så hvis du finner et idrettslag som driver med din idrett, så går det nok fint å melde seg inn der.

Skrevet

vist du er VELDIG god i idrett kan du søke deg til Hærens spesialjegerkomando og prøve deg der ;P du sier på sesjon to at du er ivrig etter å bruke kroppen my siden du er en "idrettsperson", og at du vil gjøre karriere :D

Skrevet

veldig god i idrett hjelper ikke på FSK/hjk sure du greier de innledende prøvene men det er ikke kroppen som knekker det er psyken man må virkelig ville bli med i fsk/hjk.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...