Trond Olav Løkken Skrevet 14. oktober 2012 Skrevet 14. oktober 2012 Veldig godt lys du fotograferer i her, Leif. Varm glød i fargene forteller om lav sol; du er jo ikke blant de som går "amok med spakene". Detaljerte, oppvakte og besluttsomme modeller, ser det ut til. Fint uttrykk.
Leif Olsson Skrevet 14. oktober 2012 Forfatter Skrevet 14. oktober 2012 Veldig godt lys du fotograferer i her, Leif. Varm glød i fargene forteller om lav sol; du er jo ikke blant de som går "amok med spakene". Detaljerte, oppvakte og besluttsomme modeller, ser det ut til. Fint uttrykk. Tusen takk Trond Olav og ja som du sier, har full kontroll med spakerne Har vært en nydelig høstdag på Andøya med sol og blå himmel og hoper du å hatt flott vær ? Ha en fin søndagskveld med hilsen Leif
Trond Olav Løkken Skrevet 14. oktober 2012 Skrevet 14. oktober 2012 Veldig godt lys du fotograferer i her, Leif.Varm glød i fargene forteller om lav sol; du er jo ikke blant de som går "amok med spakene".Detaljerte, oppvakte og besluttsomme modeller, ser det ut til.Fint uttrykk.Tusen takk Trond Olav og ja som du sier, har full kontroll med spakerne Har vært en nydelig høstdag på Andøya med sol og blå himmel og hoper du å hatt flott vær ? Ha en fin søndagskveld med hilsen Leif Vi morgenfugler hadde fint vær først på dagen, her på Sørlandets sydligste. Så da det begynte så smått å regne tidlig ettermiddag, var dagen berget. Men oktoberen biter skarpt nå; bare 4-5 grader; såvidt nok til å holde vegverket fra den (for bilene) nedbrytende saltingen. God søndagskveld til deg også!
Leif Olsson Skrevet 14. oktober 2012 Forfatter Skrevet 14. oktober 2012 Veldig godt lys du fotograferer i her, Leif.Varm glød i fargene forteller om lav sol; du er jo ikke blant de som går "amok med spakene".Detaljerte, oppvakte og besluttsomme modeller, ser det ut til.Fint uttrykk.Tusen takk Trond Olav og ja som du sier, har full kontroll med spakerne Har vært en nydelig høstdag på Andøya med sol og blå himmel og hoper du å hatt flott vær ? Ha en fin søndagskveld med hilsen Leif Vi morgenfugler hadde fint vær først på dagen, her på Sørlandets sydligste. Så da det begynte så smått å regne tidlig ettermiddag, var dagen berget. Men oktoberen biter skarpt nå; bare 4-5 grader; såvidt nok til å holde vegverket fra den (for bilene) nedbrytende saltingen. God søndagskveld til deg også! Intressant kommentar fra deg Her 5-6 grader og bare lit vind så med sola en nydelig dag men snart under 0 og vinterdekk på, saltas ikke her kanske bra det og bruke piggdekk då God søndag videre
Anbefalte innlegg