Gå til innhold

t610 skjermsparer


Millionas

Anbefalte innlegg

Skrevet

noe som oxo plager meg er at når jeg feks har på en skjermsparer, så etter 3 sec med skjermsparer så kommer den klokka, å tlf går i sparemodus eller hva det nå er..ingen måte å slå ta det slik at det bare er skjermsparern som kjører?

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Det går nok ikke å gjøre noe med det nei.....skulle ønske det....

 

Og bruke batteriet opp på dødtid? Neitakk...

 

Syns det er bra at klokka går på så fort som den gjør, skal man briefe med skjermbeskytter kan man som kjent gå inn i mine bilder (les: 4.valget i hovedmenyen ;) )

Skrevet

skulle jo vært frivilli dette, det jeg mener, slapt av SE..å det er jo umuli å se klokka når lyset er slått av, viss ikke en holder tlf litt på skrå lr lignende..men er jo bare å trykke på en av knappene under kamera knappen så slår lyset på..

Skrevet

bare sånn for dere som på død og liv vil ha klokka hele tiden.. Ta å gå inn på innstillinger, finn lys-option, og velg PÅ istedet for Automatisk, da dimmer ikke lyset ned og du kan se klokka 24/7... MEN, dette SUGER batteri av mobben din, så jeg skjønner ikke hvorfor du ville gjort noe sånt..

mvh

totto

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...