Gå til innhold

Lydløst oppsett, se over?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei.

 

Tenkte det var på tide anskaffe meg en pc å koble til TVen ettersom mye av det jeg ser på er videofiler på pc. Har satt opp et oppsett basert på Streacom FC8 kabinettet. Sleit med å finne en hovedkort til denne men fant et jeg trooooor vil passe. Ser veldig likt ut i layout i forhold til godkjente hovedkort. Kunne noen sett over handlelista og komme med noen synspunkter?

Burde jeg gå for en i5 med 65w TDP eller holder i3 i massevis? også i fremtiden? Takk for all hjelp.

 

http://www.komplett.no/k/shoplist.aspx?mode=receive&si=1094336&su=B3D05303-E640-4263-84D9-B8B2BD14C7A6

Endret av orodreth
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Handlelista di vises ikke. Men kan generelt si at i3 er godt nok, hva fremtiden vil bringe vet ingen men det er jo easypeasy å bytte prosessor ved et seinere tidspunkt.

Skrevet

En ting du må huske er å kjøpe adapterkabel til Bluray spilleren, de er beregnet på bruk i laptop og har en litt annen tilkobling, du finner den her. Lykke til med bygget :)

Skrevet

Fått alle dele i dag og fått smekka det sammen. Digg med lydløs pc men trafoen til power supply bråker noe syyyykt. Må være noe galt med den? Den piper å uler og står i =/

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...