40D Skrevet 9. mai 2012 Skrevet 9. mai 2012 Vel.. Jeg ville ikke hatt det på veggen, men det gjør en nysgjerrig på hva det er, som du også har beskrevet. Takk for det. Når du sier setertrappa så tenker jeg; sitter du på trappa på ei gammal fin seter, men tar bilde av brønnhuset. Jeg kunne foretrukket en seter med brønnhus fremfor et brønnhus og ingen seter. Alikevel liker jeg å titte innom dine bilder og se hva det er dere driver med.
Mystikus Skrevet 9. mai 2012 Skrevet 9. mai 2012 Jeg liker veldig godt at du tar oss med på denne turen til dette kulturlandskapet, Jentungen 1 - og ikke alle har vi vel sett et slikt brønnhus før. Fint at håndtaket synes slik at vi aner hvor åpningen er. Et fint bilde !
Laila - Skrevet 9. mai 2012 Forfatter Skrevet 9. mai 2012 Vel.. Jeg ville ikke hatt det på veggen, men det gjør en nysgjerrig på hva det er, som du også har beskrevet. Takk for det. Når du sier setertrappa så tenker jeg; sitter du på trappa på ei gammal fin seter, men tar bilde av brønnhuset. Jeg kunne foretrukket en seter med brønnhus fremfor et brønnhus og ingen seter. Alikevel liker jeg å titte innom dine bilder og se hva det er dere driver med. Tusen takk for hyggelig tilbakemelding! Jeg liker veldig godt at du tar oss med på denne turen til dette kulturlandskapet, Jentungen 1 - og ikke alle har vi vel sett et slikt brønnhus før. Fint at håndtaket synes slik at vi aner hvor åpningen er. Et fint bilde ! Tusen takk for hyggelig tilbakemelding! Nytt for meg og det her
Torhild Jansen Skrevet 9. mai 2012 Skrevet 9. mai 2012 Et spesielt og sjeldent motiv - og et fint bilde ble det
Laila - Skrevet 9. mai 2012 Forfatter Skrevet 9. mai 2012 Et spesielt og sjeldent motiv - og et fint bilde ble det Tusen takk!
Anbefalte innlegg