Jan Erik Engan Skrevet 5. mai 2012 Skrevet 5. mai 2012 Ett bilde jeg faktisk har ventet en stund på.I det legger jeg valget av lukker,som i mine øyne gir en flott effekt..liv med andre ord.Og fargespillet i bakgrunnen er jo ikke akkurat noe som trekker ned det heller;)Meget bra. 1
Laila - Skrevet 5. mai 2012 Skrevet 5. mai 2012 LIker bildet ditt veldig godt pga. lyset og dramatikken. Mye liv og bevegelse likevel behagelig å se på. En amatørs vurdering med hjertet ;-) 1
fotogigen Skrevet 5. mai 2012 Forfatter Skrevet 5. mai 2012 Takker for positive kommentarer :=) fint dere likte det .
cavey Skrevet 6. mai 2012 Skrevet 6. mai 2012 Oj, et fantastisk flott og levende bilde! Som amatør finner jeg ikke noe annet å sette fingeren på enn at horisonten kunne vært helt rett (men det er ikke mye om å gjøre).
40D Skrevet 6. mai 2012 Skrevet 6. mai 2012 Jeg klinte til med sekser. Har hatt ønsker om å gjøre noe lignende med Drammen som bakgrund. Den bølgen, den forgrunnen, er jo helt rå.. Nå fikk jeg blod på tann.. Tenkte på et slikt motiv i natt også,men det blåste surt, så vi (jeg og Nikonfjott) orket ikke mere etter en lang tur i natten.
Anbefalte innlegg