fjarle Skrevet 15. mars 2012 Skrevet 15. mars 2012 Ny Transformer-konkurrent vist frem i hemmlighetsfull video. Archos viser frem Android-nettbrett
Swome Skrevet 15. mars 2012 Skrevet 15. mars 2012 Ser ut som den kanskje festes til tastaturet med magneter, noe som likner på en gammel htc-tablet. Blir vel ikke ekstra batteri og innganger på tastaturet som Transformer Prime da. Kan bli et spennende produkt hvis prisen er riktig.
Te'om Skrevet 16. mars 2012 Skrevet 16. mars 2012 Først tenkte jeg at det var utrolig merkelig å skulle feste paden så langt inn på tastaturdelen, men dersom det ikke er ekstra batteri i den så er den kanskje så lett at den ikke gir god støtte ellers. Dette burde i så fall love godt for totalvekten, som på Transformer Prime er rundt et kilo. Det er vel uansett ikke mye man kan si sikkert ut i fra den lille teaseren der.
esoteric Skrevet 16. mars 2012 Skrevet 16. mars 2012 7,6 mm, og rundt 12 mm med tastaturet, blir vel det tynneste nettbrettet så langt, og burde gi en fin vekt på produktet, og om prisen ser ut til og bli bra også, interessant produkt om kvaliteten er god nok. http://www.arctablet.com/blog/featured/archos-gen10-details-revealed/
Anbefalte innlegg