Gå til innhold

BK: Drammen


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette falt jeg for

Liker det lyse, lette uttrykket du har fått fram i bildet.

En litt ny stil fra deg, men jeg like det veldig godt.

 

Ett bilde jeg kunne tenke meg å ha på veggen - selv om jeg ikke bor i Drammen :)

Kompet sitter godt, selv om horrisonten ble veldig sentrert

Skrevet (endret)

Dette falt jeg for Liker det lyse, lette uttrykket du har fått fram i bildet.En litt ny stil fra deg, men jeg like det veldig godt.Ett bilde jeg kunne tenke meg å ha på veggen - selv om jeg ikke bor i Drammen :)Kompet sitter godt, selv om horrisonten ble veldig sentrert

 

Takker;)

Har mere himmel å gå på her ang litt midtstilt horisont,men valgte det slik for å få frem detaljer i bebyggelse osv;)

Endret av Jan Erik Engan
Skrevet

Begge versioner er fine hver for sig, dejlige farver og lys.De redigeringsværktøj ser ud til, at virke fint!

 

Takker.Ja om en ikke dra det forlangt så virker de bra synes jeg.dette ett bildet jeg har brukt litt tid på å få slik det fremstår her;)

Skrevet

Dette er bra. Fine farger. Få det printet så stort som mulig. Lerret er sikkert fint men har du vurdert børstet aluminium? Jeg tror motivet passer godt på børstet aluminium.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...