Tjernshaugen Skrevet 24. november 2011 Skrevet 24. november 2011 Synes bildet er vel tilfeldig komponert når det sees av en som ikke har tilknytning til stedet. I nedre del av bildet gir gjerdet noen gode linjer, forsterk bildet rundt disse linjene ved å kutten ned til overkant av den tretoppen som ikke er kutter fra før - den øverste delen av bildet har ingen hensikt og virker bare forstyrrende slik utsnittet er nå. #2 er ikke en versjon av #1. 1
Nikonmann Skrevet 24. november 2011 Forfatter Skrevet 24. november 2011 Synes bildet er vel tilfeldig komponert når det sees av en som ikke har tilknytning til stedet. I nedre del av bildet gir gjerdet noen gode linjer, forsterk bildet rundt disse linjene ved å kutten ned til overkant av den tretoppen som ikke er kutter fra før - den øverste delen av bildet har ingen hensikt og virker bare forstyrrende slik utsnittet er nå.#2 er ikke en versjon av #1. Takk for kommentar!
Tokke Skrevet 24. november 2011 Skrevet 24. november 2011 Du har et fint lys og farver i dit billede, men kompositionen er noget rodet og det er lidt svært at se, hvad du egentlig ønsker at vise - det der står mest i fokus er gærderne omkring en indkørsel?
smort1 Skrevet 24. november 2011 Skrevet 24. november 2011 Greit landskapsbilde, men virker kanskje noget rotete. 3'er herfra!
Anbefalte innlegg