Gå til innhold

Er dette et godt kjøp?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har endelig lagt planene for innkjøp av ny mobil. Har sett litt rundt, og tror jeg har funnet noe interessant. Siden jeg ikke har peiling om emnet i det hele tatt, vil jeg høre deres mening for sikkerhetsskyld.

 

Vil helst ikke bruke mye over 1000,- på mobil, og siden mobiler med abonoment er billigere, regner jeg med at jeg tar det.

 

Så, hva tror dere om dette?

 

På Elkjøp koster Siemens M55 1199,- med telenor djuice (bindingstid 18 måneder)

 

Djuice har en månedsavgift på 79,- pr måned, der det er inkludert 100 gratis tekstmeldinger.

Å ringe er dyrere derimot, 1.99 til en annen mobl og 3.99 til fastnett. Men, tror ikke jeg vil bruke mobilen til å ringe så mye likevel.

 

Har dere noen meninger?

 

På forhånd takk!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ville bare si at før du er ferdig med bindingstiden så har du betalt en god del meir enn tlf'en ville kostet uten abb... )=

 

men viss du SKAL ha abb i 18 måneder er ikke dette så gale. ( men du veit ikke hvordan situasjonen er om 18 måneder ? )

Skrevet
Telefonen etter 18 mnd vil koste 2621,- ...syntes nå det er litt mye jeg...

 

Når du kan få den på www.mpx.no for 1789,-

 

:roll:

 

Tullregnestykke. Hvis han sender 100 sms hver måned så har den kostet han 1199.

Skrevet

Han må jo betale et abbonement uansett så da kan det jo hende han tjener på det. Om du ikke er ute etter så mange funksjoner som MMS, fargeskjerm og Java, kan jo Sony Ericsson T100 og Siemens A55 være to gode alternativ.

 

Lykke til!

Gjest Slettet-NN7wWQ
Skrevet
med tanke på at ei sms egentli koste 11 øre ?

Hva mener du med det? Javasms?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...