FVH Skrevet 26. september 2011 Skrevet 26. september 2011 Hei. Jeg har en HP HDX18 som begynner å nærme seg 3 år. HDD'en røk på den, så jeg tenkte at jeg bare byttet til en av de siste 120Gb SSD'ene fra Corsair. Jeg regnet med en merkbar ytelsesøkning etter dette, men har ikke akkurat merket noe til det. I noen tilfeller er det derimot merkbart tregere. Er det ikke slik at man kan forvente forbedringer, eller er det andre faktorer som også spiller inn? Takker.
FVH Skrevet 26. september 2011 Forfatter Skrevet 26. september 2011 Hei, og takker! Ubetenksomt av meg å ikke opplyse om det. Bruker Windows 7 64-bit. 4Gb ram og Intel Core 2 Duo T9400 2,53 Ghz.
YBD Skrevet 26. september 2011 Skrevet 26. september 2011 Kan følgende link være aktuell? http://www.dinside.no/877986/har-du-installert-ssd-riktig Hvis ikke er det gjerne mer hjelp å få her: https://www.diskusjon.no/index.php?showforum=62
FVH Skrevet 28. september 2011 Forfatter Skrevet 28. september 2011 Tusen takk for det. Jeg skal sjekke linkene og se etter spor.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå