hagfors Skrevet 5. september 2011 Skrevet 5. september 2011 Noen som vet hvordan man får fjernet harddisk-festene på den siden av kabinettet som har hovedkortet i seg? Får ikke plass til lange grafikkort som 5970 og 6990 på grunn av de greiene der.Er snart beredt til å sage vekk hele greia, men tenkte jeg skulle spørre her først, i tilfelle det finnes en mer skånsom måte å gjøre det på.
Plexim Skrevet 5. september 2011 Skrevet 5. september 2011 Uten at jeg kjenner til hvordan det kabinettet er bygd opp, så bruker det vanligvis å være noen popnagler som kan borres ut for å fjerne ting
hagfors Skrevet 5. september 2011 Forfatter Skrevet 5. september 2011 Uten at jeg kjenner til hvordan det kabinettet er bygd opp, så bruker det vanligvis å være noen popnagler som kan borres ut for å fjerne ting Ja, men da tror jeg at jeg mister hele "fronten" på den siden av kabinettet. Blir bare et digert 5,25" bredt og 30-40cm høyt hull rett inn i kassen, kommer jo ikke til å se ut.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå