UllaSpansdahl Skrevet 24. juli 2011 Skrevet 24. juli 2011 Syns motivet ditt med det ene trett mot skyene er fint. Men her skulle jeg ønske at treet i midten sto helt alene uten å bli skjult så mye av trærne rundt. Som silhuett mot en dramatisk himmel, ville treet alene blitt veldig flott, nå er det for mye forstyrrelser rundt. Lys og fargesetting fungerer veldig bra.
eriknor Skrevet 24. juli 2011 Skrevet 24. juli 2011 spesielle farger og fine sihluetter, men er enig med Ulla om at treet burde vært isolert. Nå blir det for mye rot.
Tor r Skrevet 24. juli 2011 Forfatter Skrevet 24. juli 2011 Syns motivet ditt med det ene trett mot skyene er fint. Men her skulle jeg ønske at treet i midten sto helt alene uten å bli skjult så mye av trærne rundt. Som silhuett mot en dramatisk himmel, ville treet alene blitt veldig flott, nå er det for mye forstyrrelser rundt. Lys og fargesetting fungerer veldig bra. Takk for utfullende tilbakemelding. Spennende himmel og flott busk. Takker Varme fine farger og et stilig motiv. Takker
Tor r Skrevet 24. juli 2011 Forfatter Skrevet 24. juli 2011 spesielle farger og fine sihluetter, men er enig med Ulla om at treet burde vært isolert. Nå blir det for mye rot. Takker,vil vel si rot ble og dra det litt langt,men vi er nå ikke like.
Anbefalte innlegg