t_xtra Skrevet 17. juli 2011 Skrevet 17. juli 2011 Så ja. Står på venteliste som nr 8 på psykologi bachelor, og har tilbud om psykologi årstudium. Svarer jeg ja til begge på samordna opptak? Er selvfølgelig interessert i 3 årig om jeg kan komme inn via venteliste, men vil jo ikke miste plassen på psykologi årss.
QwertyHawk Skrevet 17. juli 2011 Skrevet 17. juli 2011 Hvor fant du ut hvilket nr. du er på ventelisten? PS: Svar ja til begge. Du mister plassen din på årsstudiumet hvis kommer inn på bachlor, men det gjør ikke noe.
t_xtra Skrevet 17. juli 2011 Forfatter Skrevet 17. juli 2011 nr. 8, så blir vel sånn helt på kanten, antar jeg.
Gjest Slettet+7123 Skrevet 18. juli 2011 Skrevet 18. juli 2011 Hvor finner man ut hvilket num man er på ventelisten?? hvor sto det at du var nummer 8?
Martsor Skrevet 19. juli 2011 Skrevet 19. juli 2011 (endret) Hei.. et litt kjapt sprsm.. Har det noe å si om man venter med å svare "ja til å stå i venteliste"? Eller er det første mann til mølla får rykke fremover kjappere? Edit: Fant svar. Endret 19. juli 2011 av Martsor
ainstainy Skrevet 19. juli 2011 Skrevet 19. juli 2011 Når oppdateres ventelisten? I brev 2 stod det hvilken plass jeg står på(nr.2), men den har ikke forandret seg i det hele tatt. Tror ingen av de andre har forandret seg heller. Vil dette tallet i brevet forandre seg eller må jeg se en annen plass?
Martsor Skrevet 20. juli 2011 Skrevet 20. juli 2011 I følge sammordna opptak, ikke før fristen er ute. Du har nå blitt tildelt en plass, og slik står du til andre opptaket forekommer. Da har de også samlet data ang om hvem som har takket nei, og du rykker frem etter hvor mange som har takket nei etc. Endringer i venteliste kan allikevel forekomme før dette skjer. Dette er ekstreme tilfeller i følge Sammordna opptak, og da er det som regel at det er et spesielt tilfelle hvor en har fått lov til å komme inn i ventelista fordi det har skjedde en system feil e.l En annen kilde (Her på forumet), nevnte at det var forekommet oppdateringer hos hans/hennes venteliste. Mer enn dette vet ikke jeg. Martin.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå