Gå til innhold

Konto-kluss i Android Market


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Har ikke problemer med dette, men irriterer meg grønn over at jeg får oppgitt priser i SEK... Ettersom jeg har Tele2 som operatør, alle kommentarer i butikken etc. er derimot på norsk :S

Tele2 er svensk operatør. :rolleyes:

Endret av Jofa
Skrevet

"Har ikke problemer med dette, men irriterer meg grønn over at jeg får oppgitt priser i SEK... Ettersom jeg har Tele2 som operatør, alle kommentarer i butikken etc. er derimot på norsk :S"

 

Tele2 bruker svenskregisterte sim derfor vil du få opp svensk info

Skrevet

Funker fortsatt ikke for meg gitt. Jeg har vel i og for seg gitt opp og gir litt faen nå. For jeg skal teste Nokia N8 en stund. Så da blir det jo OVI og apps derfra. Det som er merkelig er at jeg får logget inn på youtube via web på mobilen, men IKKE via youtube app`n.

Man kan si mye dritt om Apple ja, men der funker nå alt så og si alltid :p

Skrevet

Jepp Apple er lukket, men det funker bedre i alle fall :) er nok en av grunnene til at folk velger Apple og ikke AnDOShit som jeg aldri har hatt sansen får både når jeg gjelder design, kvalitet og brukervennlighet.

 

sorry jeg mente "når det gjelder"* :)

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...