Mountainhome Skrevet 19. februar 2010 Skrevet 19. februar 2010 Hei, nå har jeg googlet i dager for å finne ut problemet til hvorfor Bioshock ikke virker på Win7. Jeg kjøpte spillet gjennom "On Demand" på CDON.no, og gledet meg sykt, men det eneste som viste var att dataen jobbet med å starte det uten noen videre hending. jeg prøvde så å starte i Vista, som ikke var noe håp, så prøvde jeg WinXP, der etter med "Run in 640 x 480 screen resolution" også med WinXP, da startet spillet, men viste seg å bare vare i 5min før spillet frøys, samt att det frøys om jeg endret ett støvfnugg i options. Jeg har prøvd å gjøre det noen sier skal virke, altså å aktivere Stereo Mix, men den finner jeg ikke i Sound Devices listen (Start > Control Panel > Hardware and Sound > Manage audio devices så Playback taben) men det virka ikke. Jeg har også patcha det, tilogmed uten håp.. Noen som kan hjelpe meg å få start på morro'a? takker for all hjelp Jeg har altså da Win7 Home Premium 64x 4 GB RAM 3,4 Ghz x 2 (Prosessor) 2x GTS 250 512 mb VideoRAM og over 800GB ledig harddisk plass. Så innmaten skal ikke vere noe problem.
xdrea Skrevet 19. februar 2010 Skrevet 19. februar 2010 Prøv å kjøre dxsetup som skal ligge i directx- mappen i installasjonsfolderen.
Mountainhome Skrevet 19. februar 2010 Forfatter Skrevet 19. februar 2010 Prøv å kjøre dxsetup som skal ligge i directx- mappen i installasjonsfolderen. finner den ikke, og som sagt, jeg har kjøpt dette fra CDON.no On Demand
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå