Gå til innhold

Tiscali mot telenor


Anbefalte innlegg

  • 2 uker senere...
Videoannonse
Annonse
  • 2 uker senere...
Skrevet

Er vel omtrent det samme... Prisene er omtrent like, samme med hastighetene. Einaste er at telenor gir kun 1GB nedlasting på dei billigaste abonementa. Dette gjør ikkje tiscali (eller noken andre ISP'er)

Skrevet

Tele2's 702/128 (uten begrensning, selvfølgelig) er billigere enn Telenors 702/128 med 1GB begrensning. Anbefales. Tiscali er visst noe dritt har jeg hørt, ta et søk og se hva folk har skrevet om dem her på forumet.

Skrevet

Når alt er koblet opp så er Tiscali bra. Får 411kbit. Problemet er elendig service og tilbakemeldinger. Står i kontrakten at det skal gis beskjed når tilkoblingen er ordnet men det gjorde de ikke for meg. Hadde ADSL i 10 dager uten at jeg visste noe om det. Koblet det tilfeldigvis opp en kveld da jeg fant det ut. Har enda ikke fått noen beskjed fra Tiscali.

Skrevet

Hey hey!

 

Ta et søk her på forumet om andre tråder ang. tiscali. Da tror jeg du får svar på mye ang. Tiscali.

 

Er en tidligere meget missfornøyd tiscali bruker. :grumpy::grumpy:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...