Kortsluttning Skrevet 6. november 2010 Skrevet 6. november 2010 Hei En bekjent har en data som vifte går på fult hele tiden, og cpu er 70grader. Noen tips? Kjøre combofix? eller må viften renses?
Svenni212000 Skrevet 7. november 2010 Skrevet 7. november 2010 (endret) Kontroller om det er noe som bruker unormalt mye av CPU ressursene. http://goo.gl/g88d Rens alle vifter og innsiden av kabinettet http://goo.gl/Wmwrc Kontroller at det er nok rom rundt kabinettet for inn og utsug av luft. Og til slutt om alt annet feiler, så bytt CPU kjøler. http://goo.gl/Qe2z0 Endret 7. november 2010 av Svenni212000
Kortsluttning Skrevet 7. november 2010 Forfatter Skrevet 7. november 2010 Er det noe unormalt med disse? litt vanskelig for meg å si hva som er hva, men det er vel der tallene er høyest som bruker mest.
Kortsluttning Skrevet 11. november 2010 Forfatter Skrevet 11. november 2010 Noen som har tid til å ta en titt?
Maccan Skrevet 13. november 2010 Skrevet 13. november 2010 Ingenting som ser unormalt ut der av forbruk. Ville prøvd en vifterens. Sjekk CPU kjøler at den ikke er full av støv, og sjekk at den har kontakt med selve IHS på CPUen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå