Tommy- Skrevet 5. juli 2010 Skrevet 5. juli 2010 Hei! Sitter og vurderer om jeg skal kjøpe den ipod touch, men siden det kom en ny Iphone så kommer det vel også en ny ipod touch snart?
Ajaco Skrevet 5. juli 2010 Skrevet 5. juli 2010 Hvorfor kjøpe en mp3 spiller, om du kan ha både tlf og mp3 spiller i étt? Med en iPhone, eller en hvilken som helst annen tlf med SDcard?
Tommy- Skrevet 5. juli 2010 Forfatter Skrevet 5. juli 2010 Noen andre som kan svare på SPØRSMÅLET...?
Arne M Skrevet 28. juli 2010 Skrevet 28. juli 2010 Noen andre som kan svare på SPØRSMÅLET...? Du har muligens funnet ut av det nå, men her er en link. http://www.redmondpie.com/ipod-touch-4-4g-features-leaked/ Ser ut til at det blir kamera og HD mulighet. Hvis du bare skal bruke den til musikk og video kan du like gjerne kjøpe gen 3. Du får oppgradert denne gratis til op 4 og multitasking. Glad for at de fikset Wi-fi problemer i oppdateringen. Arne M
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå