aylx Skrevet 10. mai 2010 Skrevet 10. mai 2010 Hei har to infinty høyttalere stående hjemme og lurer på om jeg kan ta og kjøre disse inn i bilen og om dette går er det best og bruke bil forsterker eller stue forsterker med transformator? Høyttaleren spiller vel på 8 ohm.
cossiemk1 Skrevet 10. mai 2010 Skrevet 10. mai 2010 Hjemmeforsterker og transformator blir mye dyrere enn en bilforsterker, så bruk en bilforsterker du... men de høyttalerene egner seg ikke til bruk i bil, da skulle de hatt endel mindre kasser. Åssen bil er det du har?
aylx Skrevet 10. mai 2010 Forfatter Skrevet 10. mai 2010 Hjemmeforsterker og transformator blir mye dyrere enn en bilforsterker, så bruk en bilforsterker du... men de høyttalerene egner seg ikke til bruk i bil, da skulle de hatt endel mindre kasser. Åssen bil er det du har? En ford mondeo 96 modell! (:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå