CookieY Skrevet 22. april 2010 Skrevet 22. april 2010 heisann jeg tenkt på nytt annlegg til computeren blir ca 3000kr siden jeg sikkert ikke får mer enn det eller noe så tenkte på Logitech Z-5500 , annlegget skal brukes til musikk mest og film. Vet du om noen andre bra og anbefale post link er du snill =) btw fyller åre idag (A)
Hermansen1 Skrevet 22. april 2010 Skrevet 22. april 2010 Logitech har god kinolyd, men ikke god musikklyd.. de høres billige og plastikk ut.. noe som ikke er så rart, når elementene er av plast. Jeg har også Harman/Kardon SoundSticks II, som da er mye mindre.. og kun et 2.1 system.. likevel vil jeg påstå at de gir bedre lyd enn Z-5500. http://www.dustinhome.no/pd_5010068683.aspx?csref=pricecompare_kelkoo_1083&utm_source=kelkoono&utm_medium=cpc&utm_campaign=kelkooclick&utm_term=HARMAN+KARDON+HARMAN%2FKARDON+SOUNDSTICKS+ Bose Companion serien skal visstnok være veldig god, spørsmålet er vel egentlig om du trenger surround eller ikke. http://www.netshop.no/aspx/produkt/prdinfoVnet.aspx?plid=5044 Ellers er jo disse fantastisk tøffe.. http://www.hifiklubben.no/produkter/hoyttalere/system/scandyna_micropod-se-active_hoyttalersystem_hvit.htm
Flimzes Skrevet 27. april 2010 Skrevet 27. april 2010 Til den prisen: Logitech all the way. du får ingenting nytt for den prisen, som kan produsere så mye lyd som z-5500. Og bose er ikke så veldig mye bedre enn logitech z-5500 på noen måte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå