Thomaes Skrevet 3. februar 2010 Skrevet 3. februar 2010 Hei! Vi har en russebil med et spesielt tema. Det jeg lurer på er om det finnes en side hvor jeg kan bestille gensere med et kumønster som dekker hele overflaten, samt en egendefinert logo? Vi kan sikkert betale en 2-300 kroner for disse genserne. Takker for svar
HrMetics Skrevet 3. februar 2010 Skrevet 3. februar 2010 Har en t-skjorte fra Carlings med ku, men ellers har sett lite ku i vårkolleksjonene som er på vei.
Thomaes Skrevet 3. februar 2010 Forfatter Skrevet 3. februar 2010 Tenkte på sånn genser du kan legge på din egen logo. Designing av genser på en måte.
Apx Skrevet 3. februar 2010 Skrevet 3. februar 2010 Er på russebil med thomaes. Det vi ser etter er hettegensere, gjerne med zip, der hele genseren har et kumønster Et slikt mønster: Noen som veit om nettbutikker som selger sånne? Eventuelt sider der man kan designe slike gensere?
rosin Skrevet 2. april 2010 Skrevet 2. april 2010 kontakt for eksempel http://www.nordicprint.no spreadshirt.no eller søk på "design your own sweater" masse utenlandske butikker lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå