Knife Skrevet 10. november 2009 Skrevet 10. november 2009 Huske bein og rygg også, en av de to viktigste musklene. Vel, du har nettopp begynt å trene, så jeg tror du bør vente litt med 5-6 ganger i uken. Sjekk ut programmet Stronglifts 5x5
different Skrevet 10. november 2009 Skrevet 10. november 2009 Det ligger flere trillioner tråder i forumet her som spør om akkurat det samme. Først må du selfølgelig lese veiledningstråden for nybegynnere: https://www.diskusjon.no/index.php?showtopic=1060728 Hvis du setter deg grundig nok inn i den informasjonen du finner der, skal du klare deg selv en god stund fremover. Men det kommer du selvsagt ikke til å gjøre, og derfor har vi, som sagt, en god del tråder som tar for seg akkurat det du spør om. De finner du hvis du browser litt i trenings-delen av forumet.
Grand Skrevet 18. november 2009 Skrevet 18. november 2009 Følg linken til Different du Men, viss du skal trene alle musklene i kroppen 5 - 6 ganger i uka så kommer du til å bli overtrent, holder med 2 ganger i uka i starten, så kan du øke til 4 ganger i uka etterhvert. Husk at restitusjon er like om ikke enda viktigere enn treningen i seg selv. Få i deg nok mat og nok med søvn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå