taKenzZz Skrevet 18. august 2009 Skrevet 18. august 2009 Hei! Er det flere her som syntes at det var vanskelig å komme i gang med sammendraget? Fikk selv "Samer på Dovrefjell i vikingtiden". Noen som har noen tips/erfaring? Mvh Ragnar
Bagh Skrevet 18. august 2009 Skrevet 18. august 2009 Sammendraget er enkelt, bare skriv kort om det som står i teksten. Sammendrag lærer man jo å skrive på barneskolen.
torsie Skrevet 8. november 2010 Skrevet 8. november 2010 Hei! Er det flere her som syntes at det var vanskelig å komme i gang med sammendraget? Fikk selv "Samer på Dovrefjell i vikingtiden". Noen som har noen tips/erfaring? Mvh Ragnar Kunne du være interessert i å legge ut den nå forhåpentligvis ferdige oppgaven din, slik at de som nå sliter med å få alt rett kan få litt hjelp?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå