indietrash Skrevet 28. mai 2009 Skrevet 28. mai 2009 det mest emo emobandet noensinne kan lastes ned fra: http://thatspunk.linustorvaldsfacts.com/#post143 er det noen fans her? dersom du ikke har hørt det så bare *må* du jo laste det ned
indietrash Skrevet 30. mai 2009 Forfatter Skrevet 30. mai 2009 wow. trodde at iallfall scenekids/"emoer" ville lastet det ned.
boffeeen Skrevet 30. mai 2009 Skrevet 30. mai 2009 Når jeg leste det som stod på posten trodde jeg kanskje at jeg kunne like det. Det gjorde jeg ikke, makan til møl.
Osecia Skrevet 30. mai 2009 Skrevet 30. mai 2009 Jeg trodde ikke jeg kom til å like det.... Og det gjorde jeg ikke heller...
indietrash Skrevet 31. mai 2009 Forfatter Skrevet 31. mai 2009 Når jeg leste det som stod på posten trodde jeg kanskje at jeg kunne like det. Det gjorde jeg ikke, makan til møl. etter å ha sett på hvilke artister du hører på ifølge last.fm, så kunne jeg nok fortalt deg at du ikke kom til å like det på forhånd folk som ikke hører på iallfall en viss mengde emo kommer nok neppe til å like Emo Summer
Legion Skrevet 31. mai 2009 Skrevet 31. mai 2009 jeg har 7'' av denne gjengen liggende å støve. etter en kjapp skumming av disse nye låtene, så husker jeg hvorfor. det er rimelig flatt. Usurp Synapse bl.a. gjorde dette bedre imho.
NorvegianDad Skrevet 31. mai 2009 Skrevet 31. mai 2009 Nå er ikke jeg noe fan av emo spesielt, men måtte bare høre etter.. Det er ikke rart at det der er gratis å laste ned, går ikke an å ta seg betalt for det der.
Illuminant Skrevet 31. mai 2009 Skrevet 31. mai 2009 Jeg forundrer meg støtt og stadig om man virkelig kan kalle slikt musikk i det hele tatt.
indietrash Skrevet 31. mai 2009 Forfatter Skrevet 31. mai 2009 (endret) jeg har 7'' av denne gjengen liggende å støve. etter en kjapp skumming av disse nye låtene, så husker jeg hvorfor. det er rimelig flatt. Usurp Synapse bl.a. gjorde dette bedre imho. dude, kan ikke du sende meg den 7"en? jeg er fan av Usurp Synapse óg, men er enda mer glad i Emo Summer. forøvrig @ dere andre to: dere må ha det trist. liker sikkert ikke noise engang. Endret 31. mai 2009 av indietrash
Illuminant Skrevet 31. mai 2009 Skrevet 31. mai 2009 Klarer meg fint uten, tror jeg hadde vært svært trist om jeg hadde hørt på dette.
NorvegianDad Skrevet 2. juni 2009 Skrevet 2. juni 2009 (endret) jeg har 7'' av denne gjengen liggende å støve. etter en kjapp skumming av disse nye låtene, så husker jeg hvorfor. det er rimelig flatt. Usurp Synapse bl.a. gjorde dette bedre imho. dude, kan ikke du sende meg den 7"en? jeg er fan av Usurp Synapse óg, men er enda mer glad i Emo Summer. forøvrig @ dere andre to: dere må ha det trist. liker sikkert ikke noise engang. Kan ikke si at jeg har det trist av den grunn, er bare å skru radioen på long range og fullt volum så får du noise. Kan ikke si jeg føler trangen til å gjøre noe sånt Endret 2. juni 2009 av NorvegianDad
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå