Esukiru Skrevet 20. april 2009 Skrevet 20. april 2009 Har kjøpt ny orginial wow konto på grunn av at min gamle er blitt hacket opp til flere ganger og er rimelig lei av å kontakte Blizzard uten at noen tiltak blir gjort. Derfor gikk jeg til innkjøp av en splitter ny original konto. Jeg har TBC og WOTLK installert og oppdatert men kan alikevel ikke gjøre noe som expansions har å tilby. Kan verken lage Draenei eller Blood Elf. Betyr dette av jeg må kjøpe ny TBC og WOTLK nøkkel også?
Esukiru Skrevet 20. april 2009 Forfatter Skrevet 20. april 2009 Fant ut at jeg måtte det....og nå er det gjort, så nå blir det spilling for fulle mugger. Takker for et relativt kort og ekelt svar
Hel Skrevet 20. april 2009 Skrevet 20. april 2009 Kjapt lite tips som du kanskje vet om allerede: Lag enda en konto, en trial, og log på en karakter fra hver på samme server etter å ha knyttet dem sammen med Recruit a Friend. Sett trial char'en på follow etter at de er i party og få 9 dager med dobbel xp..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå