Shiktu Skrevet 7. april 2009 Skrevet 7. april 2009 (endret) Jeg syns du var modig og fornuftig med å fortelle han om det. Det er jo tross alt noe som sikkert har preget deg hele livet? Selv ville jeg ikke ha tatt noe avstand selv om den personen jeg bodde med hadde blitt voldtatt. Hadde vel kanskje vist litt mer sympati for denne personen og. Bare feige folk stikker av, da dem får en sannhet dem ikke ønsker. Endret 7. april 2009 av Shiktu
Cpt Skrevet 7. april 2009 Skrevet 7. april 2009 Har vansker for å skjønne hvorfor man skal ta avstand etter man har lært at en person som står en nær har opplevd en voldtekt. Problemet mitt derimot er at jeg kanskje ville blitt alt for sympatisk i etterkant.
Pricks Skrevet 7. april 2009 Skrevet 7. april 2009 Hvor er han fra? Norge? Hva i helvete har det å si? Det er bare interessant å vite. Enkelte grupper er som kjent overrepresentert med slike holdninger.
Snublefot Skrevet 7. april 2009 Skrevet 7. april 2009 I et seriøst forhold ville jeg sagt i fra. Småflørter osv ville jeg ikke gitt slik informasjon.
kvantefysikk Skrevet 10. april 2009 Skrevet 10. april 2009 Enig. Det spørs om det er bare noen man flørter med eller noen man faktisk er i et forhold med. Det er jo faktisk slik at alle mennesker har bagasje, selv om din var høyst ufrivillig, og da må partneren enten leve med det eller ikke. Jeg mener at man skal fortelle.
Anbefalte innlegg