Gå til innhold

ka er mail adressa til komplett.no


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Når du har klart å handle på kompett.no så burde det vel ikke være et problem å gå inn på komplett.no en gang til, & trykke på vår kjære knapp "Kundesenter"?? Der finner du svar på det aller aller meste...

Skrevet
Kan vi ikke snart betale for og bruke dette forummet?

Off-topic: jeg tror det er langt flere enn "fjortisene" som blir luket ut hvis forumet hadde blitt en betalingstjeneste.

Skrevet
Kan vi ikke snart betale for og bruke dette forummet?

Off-topic: jeg tror det er langt flere enn "fjortisene" som blir luket ut hvis forumet hadde blitt en betalingstjeneste.

Vell, det er verdt det. Jeg blir så irritert når jeg ser slike inlegg som ice_man har. har jo ofte 2 tråder om samme spm. Vet det og betale har vært oppe før men burde bli tatt opp igjen

Skrevet

Ville vært mye raskere for han å finne mailadressen til Komplett og skrive en mail til de enn å lage 3 tråder om det samme på forumet.

 

Er enig... sånne som han burde bli "luket ut" på en eller annen måte, for det må da vel gå ann å tenke litt selv.

Skrevet

Vell, det er verdt det. Jeg blir så irritert når jeg ser slike inlegg som ice_man har. har jo ofte 2 tråder om samme spm. Vet det og betale har vært oppe før men burde bli tatt opp igjen

Jeg er helt enig at det er visse personer/grupper forumet kunne vært foruten, men det er likevel litt drøyt å innføre betaling av den grunn. Det er helt sikkert mange som ville gått med på betaling, men jeg tror forumet også ville mistet mange gode folk på det.

Skrevet

Betaling tror jeg ville fungert kjempe fint etterhvert, sammtidig som hw og ok ville fått inn litt mere penger til produkter de kunne testet.

Men da vil vi kreve litt mere nyheter her og, personlig syntes jeg det er litt lite. men flere folk som postett hadde jo vært fint det og. Men betaling på forummet ville vært topp.

Skrevet

Man må bare passe seg for å ikke ta for mye betalt. Hadde gladelig betalt en hundrelapp eller to i året for å bruke forumet. Problemet er at ikke alle hadde gjort dette, men de mest aktive, som stort sett er de med mest peil, hadde nok gjort det. Ergo ( :roll: ) ville nok mange av de useriøse fjortissene blitt borte.

Skrevet
Jeg ville vell betalt 100kr. ikke no mer da jeg syntes det holder for litt skriving. Geniale da er jo hvis noen kødder er det bare kaste dem ut.

 

Ville du betalt for å bruke forumet slik det fremstår i dag?

 

Tror ikke det blir mer seriøst av at betaling blir innført. Mange av de faste posterne poster vel en god del dritt de også. Mange poster vel også stort sett bare i søppel etter hva jeg har født med meg. Hvem vil vel betale for å poste søppel. Innføring av betaling vil vel føre til veldig redusert antall brukere. Vet ikke hvor store reklame inntektene er, men det kan jo hende at det man i så fall ville fått inn på betaling hadde kompensert for de tapte reklameinntektene. Er dessuten ikke sikker på at det er fjortissene man hadde luket ut, men heller andre brukere som ikke gidder å betale for å lese søppelet på dette forumet. Fjortissene som poster mye tror jeg garantert hadde betalt.

Skrevet
14isser som hadde posta piss hadde blitt kasta ut, tapt 100spenn. da får de ikke kjøp bleier og ville ikke posta her mer

 

Blir en del jobb for moderatorene da. De som i så fall blir kastet ut kommer sikkert til å begynne å mase om forbrukerrådet og det berømte balltreet.

 

Tror det her er ugjennomførbart. Er det per dags data noen fora man må betale for å bruke?

Skrevet

sorry... :oops: var ikke meningen å starte en slik diskosjon.. saken er den att eg har prøvd å sendt mail til dem,men eg trur eg har brukt feil adresse.. DET var grunnen..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...