j04k1m Skrevet 29. mars 2009 Skrevet 29. mars 2009 Dette er da min stasjonære PC beregnet for spilling: https://prisguiden.no/vis_handlevog...waggon_id=86506 Som dere sikkert ser er den ikke så veldig gammel, den ble bygget i fjor høst. Den drar alt av spill den kommer over, og det med full kvalitet. Den overklokker også meget lett. Men det jeg lurer på er hvor mye jeg eventuelt kan få for den hvis jeg velger å selge den. Forhåpentligvis over 10000? Kom med innspill!
Propofol Skrevet 29. mars 2009 Skrevet 29. mars 2009 Jeg tror ikke du får over 10 000 kroner for den. Komponenter er slitedeler, husk det. Du sier i tillegg at den klokker lett, dette trekker også litt ned.
j04k1m Skrevet 29. mars 2009 Forfatter Skrevet 29. mars 2009 Jeg tror ikke du får over 10 000 kroner for den. Komponenter er slitedeler, husk det. Du sier i tillegg at den klokker lett, dette trekker også litt ned. Jeg håper at du forstår meg korrekt når jeg sier "lett". Det jeg mener er at den ganske enkelt oppnår en ganske god overklokking.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå