Gå til innhold

Ny billig mobil. Touch, eller bare gå for standard?


GLN

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ikke tenkt å legge 2-3 tusen +abonnement i ny mobil, men har plukket ut et par jeg har til vurdering. Falt over noen touch modeller fra LG som så interessante ut

 

Touch:

KP500

KU990

 

Standard:

W595

w760i

 

 

Musikkspiller er ikke så viktig, har iPod til det. Men en oversiktelig, brukervenlig og grei mobil. KP500 er jo ribbet av teknologiske ting, noe som er et litt stort minus. Men holder den forsatt mål? Eller er KU990 forsatt å anbefale? Erfaringer? KU990 har jo også et godt kamera, men er den forsatt like god? Er systemet kjapt, og menyene greie?

 

 

På forhånd takk.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ta en kikk på denne . Den er ribbet for teknologiske ting, har ikke engang kamera, men så kan du jo kjøre over den med bilen din dersom du måtte ha lyst til det :thumbup: Ligger også noen filmer på youtube

Dette blir nok min neste telefon hvertfall :)

Skrevet

Jeg tenker selv på KP500. Liker at den ser dyrere ut enn den er. Dessuten er jeg ikke så opptatt av alle mulige funksjoner bare den er responsiv og praktisk. Og det virker det som de synes i testen ihvertfall :)

Skrevet

KP500 ligner jo veldig mye på sin storebror KC910. Men liker ikke at den er så lite "teknologisk". Den har også et svakt kamera, men god musikkspiller, noe som er motsatt av det jeg egentlig trenger :)

 

Men noen som har erfaring med KU990? Er den treig? Og må du trykke hard på skjermen?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...