Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

maskinen hakker og skaper ulyder


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

 

Når jeg f.ex er inne på et spill, la oss si Trackmania, så hender det at bildet fryser et par sek, så kommer det en høy skurrelyd fra høyttalerne, som om jeg skulle bytta frekvens på radioen.. så går pcen drittreigt og lyden går av og på med skurring istedenfor lyd.. så reagerer ikke pcen på noe etterhvert, så må jeg skru den av the hard way :p

 

Noen som vet hva som kan være problemet? Nettopp formatert (Men hadde samme problem før jeg formaterte og)

 

 

Takk!

 

 

Windows XP Professional 2007

Intel P 4 3.06GHz

XFX GeForce 8600 GT 512 MB

1,5 GB Ram

Videoannonse
Annonse
Skrevet

pleide og skje med min gamle "syke" pc, endte som oftest med bluescreen. ofte skjedde dette men noen sekunder senere kunne jeg spille videre men endte opp i bluescreen etterhvert. rart.

  • 1 måned senere...
Skrevet

mja, mer eller mindre samme som meg.. Noen som vet hvordan jeg kan løse dette?

 

Hvis jeg lar PCen bare hakke og skurre en stund, så vil det etterhvert poppe opp en mld hvor det står noe om graphics og nvidia :p "blablabla" displaydriver.

 

Har installert drivern på nytt flere ganger, samt prøvd diverse andre drivere, men uten hell

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...