Gå til innhold

Skal kjøpe ny skipperjakke!


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Ja, jeg har sett flere, men er ute etter en svart jakke som er sånn halvlang. Jeg er ganske så høy så må vel ha litt lengde. Er ute etter en jeg både kan bruke til jeans og til dress.

 

Er på en måte sån som denne, men ikke helt lik

 

http://media.redcatsnordic.com/ellos/image...lls_1061261.jpg

 

Har sett en på hm til 798 og en på volt 1699. Vet noen om noen andre butikker som har jakker i prisklassen mellom de to nevnte?

 

Vi snakker dobbeltspent

 

Takk for svar :thumbup:

Endret av ftbllftbll
Videoannonse
Annonse
  • 2 uker senere...
Skrevet

Jeg har nå kjøpt en fra vailent! FEET! men klaffene på brystet er litt rare. De har vært kneppet til selve jakken i lang tid og vil ikke brette seg sånn de skal være. Noen som har noen triks for hvordan dette kan gjøres? Legge den i press?

Skrevet

Zara har en god losjakke, den sitter veldig smalt. Husker ikke pris, men den er vel ikke over 2000. På meg satt vailent-jakken litt firkantet, passer dårlig på mennesker med litt v-form.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...