Wild Berries Skrevet 24. oktober 2008 Skrevet 24. oktober 2008 Hei. Trenger Dere`s råd til oppsett av 2-to PC`er. Ikke alt for store krav, men Intel Cpu, Abit Hk, greit minne. Utgangspunktet er som følger. Hadde en maskin innebygget i det ene vitrineskapet inni campingvogna. Der var følgende oppsett : Abit IC7 Gainward 6600GT, Agp Soundblaster (ett eller annet) CPU 2.2 Ghz Intel Celeron. 1Gb minne Den maskinen ble brukt til alt mulig, derav "multimaskin", den gikk det ann å spille HL på (Lagget), men det gikk.... Så filmer, o.s.v Så der skal det vell ikke så mye til for å matche ? Er "sugen" på å prøve Asus, men ? Så til maskin nummer 2. Er idag en spillemaskin for den ene guttevalpen min, så her er oppsettet : P4 3.2 [email protected] Ghz 1 Gb minne Gainward 6800GT Agp Hovedkort Abit (ett eller annet). Så hva skal en gå for der ? Takker Dere for råd og vink. Vennlig Hilsen W_B PS: Budsjett har jeg ikke satt enda, da jeg vil hvor "billig" en kan gjøre det, og fremdeles ha det "moro". Og at det "virker".
Pastafarian Skrevet 24. oktober 2008 Skrevet 24. oktober 2008 Ta en kikk HER. Null poeng i å bestemme seg for et merke av noe. Oppskrift fornuftig priset spill PC: Intel E8400 Intel P45 hovedkort 4GB PC6400 minne Ati 4850/4870 skjermkort. Antec Sonata III kabinett.
Speciale Skrevet 24. oktober 2008 Skrevet 24. oktober 2008 Hvorfor henge seg opp i at det SKAL være abit hovedkort? Nei, jeg henger meg på det som Pastafarian linker til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå