Gå til innhold

Vikingfinger

Medlemmer
  • Innlegg

    139
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Vikingfinger

  1. Det finnes alltid Ex on the beach eller paradise hotel om du heller vil se på det. Tipper ikke de laget konseptet med tanke på akkurat deg Folk er villige til å se mye rart. Det er bare å se på alle de forskjellige realitykonseptene som finnes der inne i den store tv-boksen. Det er noe for alle
  2. Fallout 5 er på vei men bare å smøre seg med tålmodighet, dette er Bethesta vet du, som forøvrig ikke lager dette realityprogrammet.
  3. Blir nok mindre ansatte hos funcom også etterhvert etter floppen Dune awakening.
  4. Skjønner ikke at det er om å gjøre å lage verdenen størst mulig. Det er ikke nødvendigvis en bra ting, heller tvert i mot.
  5. Golf er dataspill? Dette setter jeg spørsmål til. Hilsen online og offline golfspiller. Sjakk er dataspill? Dette setter jeg spørsmål til. Hilsen online og offline sjakkspiller. Ser ikke poenget ditt her.
  6. Bare å la vær å kjøpe Lego med smartbrikke da gutt. Valgfrihet, valgfrihet....
  7. Men nå kan den lage lyd når du tråkker på den. Fks " Det var til pass for deg siden du ikke rydder opp!" følgt av ond latter.
  8. Jeg har begynt helt på ny igjen på sesong 1 .Skal prøve tvinge meg gjennom alt for det er så mye jeg har glemt
  9. Sesong 1 var bra, sesong 2 var bra, sesong 3 var ZZZzzz, så et par episoder av sesong 4 så sluttet jeg å se hele serien...
  10. Xbox har vel aldri vært i nærheten av Playstation så det er neppe en krig...
  11. Helt utrolig og helt hoderystende.. Tror det er mye som skurrer her, og er det kontroll hvor alle pengene havner? Mange som lar seg bedra av denne "svindelen"
  12. Amen, og godt nyttår til deg fra meg. KCD2 er et mesterverk uten sidestykke.
  13. Hvorfor er orden KUN viktig, rettferdiggjør det plutselig turen ned hvis man skal ta en helgefylletur dit, eller bør man ha et viktig obligatorisk jobbmøte man ikke kan ta på Teams? Hva mener du rettferdigjør turen til Østerrike og museet, legg gjerne inn noe om klimautslipp?
  14. Jeg tar heller ikke dette seriøst siden Kingdom Come: Deliverance II ikke var med.. Og Clair Obscur.. Vet mange er uenig med meg men mange er enige også, forstår virkelig ikke greia med dette spillet? Men smaken er som baken. Det er rett og slett vanvittig kjedelig gameplay og spillet føles "billig". Løpesimulator fra combat til combat pluss snakke med NPC'er. Det eneste som føles litt bra er at man kan ta Parry og dodge på turn-based combat. Er det derfor det fenger så mye? Det kan neppe være grafikken for den er ikke bra. Musikken er bra, stemning og kanskje story.. Tråkker vel noen på tærne nå, er svært hårsåre enkelte av fanbasen til dette spillet av en eller annen merkelig grunn.
  15. "Med tanke på klimaavtrykket av flyreiser, vil jeg på ingen måte oppfordre til å reise kun for å oppleve dette museet. " Nå har klimavanviddet nådd Gamer.no også. Hvordan kom DU deg ned, haiket du?
  16. Shame shame. Skjønner virkeilg ikke greia med dette spillet. Har spilt det noen timer men det er utrolig kjedelig gameplay og middelmådig grafikk, en riktig motion blur fest. Bra musikk og historie. Men om man nevner dette så blir man omtrent hetset på det verste. Utrolig hvor hårsåre fansen til akkurat dette spillet er, virker som det skal være ulovlig å mislike det. Er ikke smaken som baken?
  17. Det ser hvertfall bedre ut nå enn før, etter den siste DEV videoen. Men klarer liksom ikke å stole på Bungie lenger. Skal bli spennende å å se
  18. Ikke årets rollespill, den prisen skulle gått til KCDII, noe de fleste er enige i.
  19. Jeg er helt enig. Spesielt en skuespiller er helt elendig i Troll 1 og 2, og det er Kim S. Falck-Jørgensen som spiller Andreas Isaksen. No offence hvis du leser dette Kim. Du er litt bedre i Nepobaby, hvis det er en trøst
  20. Dialekten til han majoren er den verste cringen i filmene. Hvorfor i alle dager ikke bare prate vanlig sørfold.. Det skal forestille Brønnøysundsdialekt som han ville hylle, men det høres ikke mye ut som den dialekten, høre ut som noe blandings.
  21. Early access i 2028, release i 2032 🤔
  22. Og en fantasillion er utrolig mye penger, faktisk en hel pengebinge
×
×
  • Opprett ny...