Gå til innhold

Rune Ditlefsen

Medlemmer
  • Innlegg

    7
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Rune Ditlefsen

  1. Det er jeg den første til å være enig med deg om.
  2. I så fall vil dette være med på å gi selger dårlig score i kundebehandling.
  3. Regner med at det ikke blir lett å få ordnet det. Det er et mulig automatgirkasse havari grunnet for lav påfyllingsmengde ved siste automatgirservice. Her snakker vi om en kostnad på rundt kr. 100.000 for bytte av automatgirkasse. Bilen ble kjøpt for 100.000 kr, så her er det virkelig fyr på bålet.
  4. Regner med at det ikke blir lett å få ordnet det. Det er et mulig automatgirkasse havari grunnet for lav påfyllingsmengde ved siste automatgirservice. Her snakker vi om en kostnad på rundt kr. 100.000 for bytte av automatgirkasse. Bilen ble kjøpt for 100.000 kr, så her er det virkelig fyr på bålet.
  5. I så fall vil dette være med på å gi selger dårlig score i kundebehandling.
  6. Kan bilforhandler som solgte deg bilen forlange at du selv går til en tredjepart for å reklamere på en verkstedservice på bilen du kjøpte. Ut fra min egen logiske tankegang tenker jeg at den jeg henvender min reklamasjon til er den som solgte meg bilen, i dette tilfellet bilforhandleren. Da er det vel selgers jobb (bilforhandleren) som må ta dette med tredje part. Noen som har erfaring på dette?
×
×
  • Opprett ny...