Gå til innhold

Nedron

Medlemmer
  • Innlegg

    110
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Nedron

  • Bursdag 21. jan. 1983

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Nedron sine prestasjoner

85

Nettsamfunnsomdømme

  1. Det var veldig interessant å lese, og jeg kjente meg igjen i deler av opplevelsene til skribenten. Det har vært perioder som livet handlet mye om neste innlogging til ba World Of Warcraft mens livet gikk forbi. Følelsen som noen dataspill har gitt meg, leter jeg igjen og igjen i stadig flere spill som blir utprøvd. Noen gangen er jeg heldig som får kjenne litt på disse , men som oftest ikke. Jeg synes det er veldig fint at forfatteren tar opp temaet, og ikke minst tør å åpne seg opp og fortelle om egne opplevelser og erfaringer med dataspill.
  2. God jul flinke folk🎄🎅🎁
  3. Det var veldig trist å høre.. Tragisk bortgang for en person som har gjort mye bra i spill industrien med sine bidrag. Tankene går til familien og etterlatte.
  4. Det var leit å høre. Håper neste lansering bringer inntekter. Lysward ser spennende ut, og skal definitivt prøves.
  5. Stusset litt over det også. Slik jeg forstår det, så er dette ett eksperiment for å se om det er markedsføring som kan evt sikre suksessen. Det er bare å ønske ham lykke til🙂
  6. Det høres ut som gode nyheter for utviklerne. Spillet har "most positive" rating på steam og håper at dem får mer ro, lyst og midler til å fortsette med mer innhold til spillet. Kommer nok til å støtte duoen, selv om RTS ikke er er min favoritt sjanger. Viktig å støtte Norsk spillutvikling synes jeg. ( Selv om dem er stasjonert i utlandet da)
  7. Det e bare å gratulere og ønske dem lykke til. Alltid spennende med norske prosjekter!
  8. Interessant. Skal gi det ett forsøk.
  9. Trist, at pengene ikke går der dem skulle. Men jeg har sett altfor mange tilfeller der ledere i kommunale eller statlige etater eller organisasjoner får seg en kraftig sluttpakke for å løse en konflikt. Jeg begynner å lure på om det er tanken mange har når dem jobber opp mot slike stillinger. Denne typen sikkerhetsnettet har man ikke ellers andre steder i arbeidslivet, der man blir ba permittert og må nøye seg meg det men klarer å få fra staten..
  10. Nettopp det jeg tenkte også😅
  11. Ok, tak for svaret. Ja, det er en del spill jeg har på backloggen, og nå som jeg avsluttet game pass ab. kommer jeg nok til å se gjennom den. Angående spill som er "dårlige" på PC hadde jeg ikke tenkt på. Skal se litt nærmere på det, for med jobben jeg har nå kan det være lurt med en litt kraftigere konsoll enn den svake laptopen jeg pleier å ta med.
  12. Hei. For en som aldri har hatt en slik håndholdt konsoll, unntatt Nintendo Switch til sønnen, og spiller hovedsakelig på PC, appellerer slike konsoller lite. Kan noen som bruker Steam deck eller noe tilsvarende fortelle litt om hvordan bruk av dette blir? Tenker mest, på som fe spiller dere på farta mens dere pendler til og fra jobb elle skole? Eller er det fe en mer praktisk og plass effektiv, med tanke på alt utstyr og plass en gaming-PC krever, måtte å spille dataspill på. Jeg må også si at det alltid er gøy med elektroniske dingser, men har bare vært nysgjerrig på hvordan folk bruker slike konsoller og hvorfor det appellerer til brukerbasen.
  13. Jeg har hatt gleden av å spille mange spill via tjenesten, men nå blir det for mye å betale for. Jeg kansellerte begge mine abonnementer. Men jeg må også si at jeg vurderte det før nyhetene brøt ut. Microsoft har blitt alt for stor og mektig synes jeg, og likte ikke at så mange har mistet jobben. Får se hvordan det blir videre.
  14. Vurderer nettopp det samme, med mindre jeg avslutter den helt..
×
×
  • Opprett ny...