CrazyChristian
-
Innlegg
53 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Innholdstype
Profiler
Forum
Hendelser
Blogger
Om forumet
Innlegg skrevet av CrazyChristian
-
-
-
Virker ikke som at de vil at folk skal spille
-
Dumt. Får meg ikke til å kjøpe PS5, og nå skal de øke prisene på PS+ igjen 🫨🤑🤑🤑🤑
-
Tror ikke engang de som er med på å lage filmen orker å se den
-
Oi, sjekker det ut om ca 2 år når det er "ferdig"
-
1
-
-
Ble ikke særlig imponert over man of medan, men dette ser ikke dumt ut. Sjekker der sikkert ut ved et eventuelt tilbud
-
Huh, aldri hørt om. God markedsføring.
-
Om de kjeder seg kan de jo bare finne noe annet å spille 🫠
-
Spiller RDR2, med 3 unger er det mer enn nok med 1 spill på kveldstid, men litt Mummitrollet kan vi nok prøve oss på.
Men for et godt spill RDR2 er, fantastisk!
-
Tja, ser fortsatt ikke ut som et spill verdt å plukke opp før om ca 3 måneder. Virker altfor uferdig. Selv om det ser ut til å ha en del morsomheter rundt seg. Akkurat nå ser det ut som et 7/10 spill. Plukk opp RDR2 idag og det er fortsatt et 10/10 spill. Baldur's Gate 3 11/10. Men det trengte også en del patching.
-
Blir ikke billigere spill ved at de bruker AI eller ikke 🤣PaxNeurotica skrev:1 hour ago, Chaos_Niddhogg said:Mye pes disse utviklerene skulle få da 😂
Jeg synes programvarehusene er altfor kjapp ute om å beklage seg. I tillegg så tipper jeg mye av den koden som skrives i dag, uansett hva den brukes til, er AI generert, eller delvis AI generert - f.eks ved at utvikler bryter en problemstilling ned i mindre oppgaver og lar AI løse oppgavene hver for seg. Så, hvorfor skal spillprodusenter holdes til en annen standard? Hvorfor er det slik at AI genererte bilder (og musikk) er fy-fy, mens AI generert kode, og dokumenter er helt innenfor?
Hva mot å la spillutviklerene bruke AI, mot at man slipper å betale 7-800 kr ++ for spillene?
-
Akkurat som forventet. Sjekker det ut om 3-6 måneder. Håper det er verdt det da.
-
En flopp av et spill, den stop motion stilen får spillet til å virke "laggy" framfor noe annet.
-
Så mye oppstyr rundt dette spillet... hva er greia?
-
1
-
-
Må se bare for å se Kraken 🫣
-
1
-
-
Supert, Nioh og Nioh 2 er fantastiske spill, glad for at 3ern fortsetter
-
Lol, KCDII fikk ikke en honorable mention engang 😅
-
2
-
-
De brant seg selv og nektet å slukke brannen
-
Crooked Cracker skrev (På 20.11.2025 den 19.22):
BG3 har mye mer valgfrihet, interaktivitet med folk\omgivelser og påvirkning av utfall mens Clair Obscur er bedre på grafikk, musikk, historie, combat, estetikk og variasjon av fiender\miljø. Begge skinner på sine ting men jeg liker Clair Obscur bedre og vil si det er langt mer tilgjengelig og raffinert.
Likte combat, gameplay, karakterer, interaksjoner, historie, verden, miljøet, musikken, valgfriheten. Baldur's Gate 3 er GOAT, elsker Clair Obscur, men som sakt, mener det ikke når BG3 til balla.
-
Fantastisk spill, men når ikke Baldur's Gate 3 til skrittet ❤️
-
ingen bryr seg om hva du liker...
-
Elden Ring hadde noen heftige bugs ved lansering som ble fikset etter hvert.Vikingfinger skrev:bubba477 skrev (1 time siden):Merkelig at det ikke er mulig å gjøre spillet ferdig før man slipper det? Makan til slurv!
Er det overhodet noen spill som er "ferdige" når de slippes? Utenom Fromsoft sine spill da..
-
-
Antiwaxer helseminister sier vel sitt 🤡
-
2
-
1
-

Nytt Stellar Blade på vei
i Diskutér artikler (Gamer.no)
Skrevet