Gå til innhold

CrazyChristian

Medlemmer
  • Innlegg

    35
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av CrazyChristian

  1. De brant seg selv og nektet å slukke brannen
  2. Likte combat, gameplay, karakterer, interaksjoner, historie, verden, miljøet, musikken, valgfriheten. Baldur's Gate 3 er GOAT, elsker Clair Obscur, men som sakt, mener det ikke når BG3 til balla.
  3. Fantastisk spill, men når ikke Baldur's Gate 3 til skrittet ❤️
  4. Er det overhodet noen spill som er "ferdige" når de slippes? Utenom Fromsoft sine spill da.. Elden Ring hadde noen heftige bugs ved lansering som ble fikset etter hvert.
  5. Synd, det var helt uspillbart på PC til 1.1.2 oppdateringen kom. alt for mange spill slippes med forferdelig optimalisering. Etter 1.1.2 funker det bra
  6. Gleder meg til helga! Spilte gjennom MGS3 på PS2 minst 100 ganger, så går se hvor godt det sitter i minnet.
  7. Det er da ikke rart, siden alt det andre man trenger for å leve blir dyrere...
  8. Dumt å ikke inkludere 4000 serien og 7000 serien så man ser hva forrige generasjon kan tilby. Ikke mye verdt å oppgradere for, for å si det sånn.
  9. Skjønner lite av den 10/10-en til Oblivion
  10. Må komme meg gjennom det første spillet.
  11. dette er da langt ifra et pent spill å se på
  12. The Witcher 3 er ikke woke, The Witcher serien på Netflix er woke.
  13. Spillet er jo gørre kjedelig, er det noen som faktisk orket å spille gjennom hele spillet?
  14. Ikke mye som skal til for å imponere noen. Samme spillet som i 2006, bare i ny innpakning. Kjenner litt på nostalgien når jeg spiller det, og det ser unektelig bra ut, men det er langt ifra det mesterverket det var i 2006.
  15. Frostpunk var et godt spill, men skjønner ikke hvordan de klarte surre det til så til de grader med 2ern... kanskje de gjør det godt igjen med det nye spillet?
  16. AC selger vel bra uansett, men for meg er det slutt. Samme greia om og om igjen. Gørre kjedelig.
×
×
  • Opprett ny...