Creep81 Skrevet 18. juni 2008 Skrevet 18. juni 2008 Hei Jeg finner ikke dvd rom og cd brenner'n min putselig. Har ikke hatt dette problemet før. Jeg kjører vista. Når jeg starter pc'n blir de detektert, men når jeg kommer inn på vista finnes de ikke der. Når jeg går inn på enhetsbehandling ligger både dvd rom og cd brenner der med et utropstegn på en gul trekant. Der ligger også noe som heter LD3552Y JDL554H SCSI CdRom Device, den har også det utropstegnet på seg. Jeg har ikke, og har aldri hatt en scsi cd rom... Når jeg avinstallerer og prøver å installere det på nytt klarer ikke windows å legge inn driverne på nytt. Når jeg går inn påproblemrapporter og -løsninger står det følgende; Windows was able to successfully install device driver software, but the driver software encountered a problem when it tried to run. The problem code is 39. Noen som skjønner noe?
The7thSense Skrevet 18. juni 2008 Skrevet 18. juni 2008 Hei: Hadde samme problemet for ikke lenge siden. Les gjennom denne tråden og kanskje noe der kan hjelpe deg på vei https://www.diskusjon.no/index.php?showtopic=968061&hl= Mvh The7thSense
Syar-2003 Skrevet 18. juni 2008 Skrevet 18. juni 2008 Det er normalt med SCSI emulering dersom det er en brenner med SATA grensesnitt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå