Gå til innhold

AoC: Clan of Conan #16 - Crafting og Guild Cities


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Clan of Conan #16 er ute folkens.

Clan of Conan #16 oppsummering (Norsk)

 

Er det bare jeg som gleder meg noe enormt til å bygge bygninger og items i spillet? Har alltid likt crafting, uansett hvor enkelt, vanskelig eller banalt det måtte være. Bare det å kunne lage noe som består i spillet er noe som er veldig tilfredstillende.

Å bygge items i DAoC f.eks var en veldig grind-prosess. Kjøpe råvarer fra vendor og klikke på en knapp hvert n sekund / minutt helt til man skillet opp til 1023 eller hva det var. Men for å crafte de høyeste items kan jeg huske man måtte inn i RvR (PvP) soner for å få tilgang til forges der.

 

Samme i EVE-Online, det å bygge skip man kan sette seg inn i og fly, samt egenprodusert ammunisjon og våpensystemer er veldig kult. :)

Endret av LordjOX
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Den Hyborian Insdider oppsumert omtrent alt jeg kommer til å elske med dette spillet. Bygge byer! Vært noe som har fasinert meg siden jeg satt i kjellern til fetterne mine å spilte Sim City 2000.

 

Hey ho, lets go!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...