_mp Skrevet 11. mars 2008 Skrevet 11. mars 2008 Klippet ringetone med Audacity. Lagret som mp3 og overførte til mobilen. Ikonen er der, innhold også ( SE Z 320i ). kobler telefonen fra maskinen og vips ikonen for mp3 filen er borte. Ja jøss, tenker jeg hvorfor klarer telefonen ikke se den? Kobler kabelen tilbake ikonen vises et øyeblikk og blir så borte. Finner ikke mere filen på telefonen. Hva i all verden er det? Har overført mp3 fil til samme telefon før uten problemer. Noen forslag?
Thorsen Skrevet 11. mars 2008 Skrevet 11. mars 2008 Har du skjekket om filen har høyere bitrate enn hva som er maks for telefonen ?
_mp Skrevet 11. mars 2008 Forfatter Skrevet 11. mars 2008 Har du skjekket om filen har høyere bitrate enn hva som er maks for telefonen ? Det er det. Prøvde å sette inn 128 men i telefonen er det 64. Da er det vel bare å konvertere filen. Tusen takk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå