-Teddy- Skrevet 8. november 2006 Skrevet 8. november 2006 (endret) Har nå laget min første blogg i WordPress. Er sånn passe fornøyd, den matcher porteføljen min nogenlunde bra. Hverken blog eller portefølje er helt ferdig, det mangler noen undersider m.m. Vil ikke ha feedback på porteføljen, det har jeg fått før. Legger dog ved link så man kan se sammenhengen, evt hva deres syns om måten jeg har laget de "sammen" på. Noen som kan rapportere om alvorlige feil i andre browsere, ting jeg burde gjort bedre, ting dere likte eller ikke likte? BLOG Portefølje Endret 8. november 2006 av -Teddy-
Thlom Skrevet 8. november 2006 Skrevet 8. november 2006 Veldig bra! Men jeg føler at den ligger litt for langt til høyre. Jeg blei litt rammeskeiv når jeg leste.
jokkakim Skrevet 8. november 2006 Skrevet 8. november 2006 "mousover" tingen på menyen din fungerer ikke slik den skal i opera, det er bare halve teksten/bilde som endres.. men ser at den fungerer i explorer =)
-Teddy- Skrevet 9. november 2006 Forfatter Skrevet 9. november 2006 Det at den ikke er helt sentrert skyldes menyen, den tas med i beregningen. Jeg har ikke problemer med mouseover i Opera (bruker 9.02). Kan du sende screenie?
Thlom Skrevet 9. november 2006 Skrevet 9. november 2006 Det at den ikke er helt sentrert skyldes menyen, den tas med i beregningen. 7249130[/snapback] Det ser jeg, men det forandrer ikke på kritikken min (Etter et kjapt overblikk var sentreringa det eneste jeg finner å sette fingeren på)
jokkakim Skrevet 9. november 2006 Skrevet 9. november 2006 Her er bilde: meny_bug.bmp Jeg bruker Opera 9.00
-Teddy- Skrevet 9. november 2006 Forfatter Skrevet 9. november 2006 Aner ikke hva som kan være skyld i det der. Fikk en kompis til å sjekke i sin Opera og (i Vista), der var alt bare bra og. Jeg har ingen løsning på det, Opera 9.00 brukerne får heller leve med en slik bug. De fleste Operabrukerne oppdaterer vel regelmessig uansett.
Haraldson Skrevet 9. november 2006 Skrevet 9. november 2006 Når det kommer til gratis nettlesere som Firefox og Opera, gidder jeg aldri å tilpasse til eldre versjoner. Brukerne har fri tilgang på nyere versjoner, og har selv ansvar for å holde seg oppdatert og bidra til at nettet og teknologiene avanserer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå