Gå til innhold

Kan en GM endre nick?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei har et lite spørsmål, har spillt i ca 240 timer med WoW nå, levl 47 druide, så ikke av de kjapeste på å levle.

 

men har funnet ut at nicket mitt, Lareima, female night elf, egentlig er ganske styggt, og passer etter min mening ikke som female night elf navn, har ikke fått bemerkninger på det, men min menig er at det er styggt, burde kanskje tenkt på dette før jeg hadde spillt i over 200 timer men jaja.

 

så til spøsmålet, er det at jeg selv ikke liker nicket en god grunn til at en GM kan endre det, hvis de kan det, eller må jeg bare leve med det?

 

og nei jeg ønsker ikke å endre de fordi jeg er svarte listet av folk etc, har allderi med handa på hjerte loota på noe jeg ikke trenger selv, hvis det ikke er N og G systemet da, har jo rolla på ting hvis alle har sagt G.

 

men uansett håper på noen svar.

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

ja den kan forandre nicket ditt.. men de kommer ikke til å gjøre det.. det er noe de gjør med folk som har nick som ikke burde vert i gamet.. F.eks PizzaShaman..

 

 

Edit: og nei jeg ønsker ikke å endre de fordi jeg er svarte listet av folk etc.. det er vel en av grunnen til at de ikke gjør dette for folk..

Endret av MysticoN
Skrevet

man slipper mye spam om man har et vanskelig nick ;) Og det kan jo være greit å ha et nick som ikke er "lett" å svarteliste. Det er mye hysteriske folk ute å går!

Skrevet
man slipper mye spam om man har et vanskelig nick ;) Og det kan jo være greit å ha et nick som ikke er "lett" å svarteliste. Det er mye hysteriske folk ute å går!

bare putt in en æ,ø eller å så skal du se hvor få whisper du får.

Skrevet

hehe dere har alle ett godt poeng egntlig, får nok bare leve med det navnet.

 

har foressten alderi opplevd lang svar tid på GM's, i hvertfall ikke på bug reports og liknende.

Skrevet
Med vanskelige nick er det vel ikke vanskeligere enn at du bare trykker på nicket i chaten? =)

 

Selvsagt! så det gjelder å ikke si noe i chatten når man ikke vil ble spammet

Skrevet

Få en venn av deg på WoW til å klage på navnet ditt til GM og han får da si at det betyr noe stygt noe så skifter GM navnet ditt, etter det kan du klage og kanskje få endre navn selv :p

Skrevet

Tja, finn noen/noe som heter det samme og få en kompis til å "melde" deg til en GM for ulovlig nick.

 

GM vil kun skifte nicket ditt hvis det er imot reglene, så finn en regel nicket ditt bryter!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...