Gå til innhold

Overse denne tråden, jeg fant svar..


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Heisann,

 

jeg fikk dama hekta på WoW nylig, dette ved å gi henne en trial-key jeg fikk fra en guild-bekjent som satt på CE-versjonen. Denne har imidlertid gått ut nå, noe min kjære er høyst frustrert over. (Hun spiller litt på min konto i mellomtiden, men det er jo trist å ikke kunne løpe rundt i lag da.)

 

Det jeg lurte på: trenger man å kjøpe en ny fullversjon for å fortsette å spille på en trial-konto? Det funker ikke f.eks med game cards osv?

 

(Er litt sur på at jeg ellers må vente til minimum 15 april for å kjøpe et fysisk eksemplar av spillet. Har jo allerede kontoen, installasjon etc.. :roll: )

 

EDIT jeg var litt kjapp på avtrekkern, et nytt søk avslørte at man er nødt til å kjøpe fullversjonen for å fortsette på guest-accounts. Bah!

Endret av thomanil

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...