Mr.M Skrevet 1 time siden Skrevet 1 time siden finner dog ingen annen info om det, enn at begge firmaene opptrer samtidig på google-treff, som over her.
Habla Møberg Skrevet 1 time siden Skrevet 1 time siden Såpass. Vel, om dette faktisk gjøres så håper jeg de ikke bruker så mye fra Skruvat. Makan til kinadrit de selger, og kundeservicen står i stil; fullstendig ubrukelig. Thansen virker i det minste avogtil.
likferd Skrevet 55 minutter siden Skrevet 55 minutter siden (endret) Kan ikke finne noe om dette nei. Søkte litt selv, og det kan se ut som Skruvat resultatet er et sponset resultat, dvs at Skruvat har betalt Google for å vise sitt treff når du søker stikkordet "Thansen bildeler". Men de har tabbet seg ut og limt inn "Thansen bildeler" i selve tittelen på det sponsete resultatet også. Om du søker med f.eks Bing eller DuckDuckGo finner man ikke noe slikt, så det ligger ikke på selve sidene til Skruvat. Bare en teori selvsagt, men virker sannsynlig 😂. Endret 53 minutter siden av likferd 1
Salvesen. Skrevet 53 minutter siden Skrevet 53 minutter siden Hadde ikke blitt overrasket, thansen er virkelig ett beist av ambisjoner. Har jobbet en del med de direkte ift automatisering av butikker og varehus og hatt en del møter med sjefen selv. de satser, hardt. Så at de kjøper opp konkurrenter på veien hadde ikke overrasket meg. skikkelig fine folk!
freedomseeker Skrevet 44 minutter siden Skrevet 44 minutter siden Ja, hva man får til når man slipper å betale formueskatten er ganske imponerende. Kudos til danskene.
Kajac Skrevet 40 minutter siden Skrevet 40 minutter siden (endret) Utifra det jeg kan finne på proff.no og svenske allabolag.se, så finnes det ingen relasjon mellom Skruvat og Thansen overhode. Dette er nok bare SEO gone wrong. Endret 40 minutter siden av Kajac
Mr.M Skrevet 36 minutter siden Forfatter Skrevet 36 minutter siden Habla Møberg skrev (23 minutter siden): Såpass. Vel, om dette faktisk gjøres så håper jeg de ikke bruker så mye fra Skruvat. Makan til kinadrit de selger, og kundeservicen står i stil; fullstendig ubrukelig. Thansen virker i det minste avogtil. nja, min erfaring er at det meste er europeisk produsert, Tsjekkia, Polen, Italia, etc. hos begge to. Men kommer muligens an på hva slags varer man bestiller.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå